Září 2009

[úvod]- Neverending Dream

27. září 2009 v 22:24 | TerXy* |  →Neverending Dream
Toto není oficiální úvodka (ještě ji nemám hotovou)

Neverending Dream

25. září 2009 v 17:42 | TerXy* |  →Moje kecy
Nový komix teda bude :). Ale ne tady, na nowsims. Dneska musím vysávat takže zase nic nestíhám :(. Je to hrozný, chtělo by to umět zastavit čas :D...

Nedostatek času! :( a novinky!

24. září 2009 v 19:33 | TerXy* |  →Moje kecy

Ahojky všichni! Mám tak trochu problém. Ve středu, čtvrtek a pátek moc nestíhám, protože právě v tyto dny mám kroužky. Takže se omlouvám SB, teď jsem u nich dcl dlouho nebyla. Taky nebyl EiN, no já vím...fotky mám upravený, už jsem napsala i popisky k pěti fotkám, ale pořád to ještě nemám :D. Však až to bude hotový, tak si určitě všimnete.

Ale mám pro vás velkou novinku! Ode dneška jsem nová webmiss na www.nowsims.blog.cz

Tak pokud chcete, přijďte se tam na mě podívat. Můžete tam sledovat můj v pořadí už 4. komix (njn mám málo komixů já vím :D). Ostatní komixy tam asi kopírovat nebudu (možná jenom B). Ostatní komixy prostě patří sem. NEznamená to konec tohoto blogu, tady budu stále přidávat nové díly NL, B a EiN. A pokud mi to čas dovolí budu přidávat pořád stejně jako dřív! Možná bude konkurz na nového webmastera tk pokud byste chtěli :)... Pp TerXy*...

Tak asi zas bude EiN!

22. září 2009 v 21:16 | TerXy* |  →Moje kecy
Nwm co mi poslední dobou ruplo v bedně, ale pořád zapínám sims a fotím EiN, nevím co mě k tomu tak popohání :D ale hlavní je ,že mě to baví.

←Tohle je kousek ještě neupravené fotky z budoucího dílu. Už víte kdo to je?
No 16.díl bude poměrně nudný:(. Ale myslím že 17.dílek už bude lepší, Natally se totiž dozví, že jí někdo podrazil nohy.

No já už si musím zalepit pusu nebo spíše zabetonovat klávesnici( :-x) abych už nic neprozrazovala a neobírala vás o překvapení.

Zítra mám kytaru a musím se učit do chemie(pišem na oxokyseliny :-/ a to mi zrovna moc nejde). Tak se kdyžtak stavte, je tu množnost že EiN napíšu:).

Tak já mizím..Pp

Jen tak z nudy :D

21. září 2009 v 20:26 | TerXy* |  →Na téma...
Dneska jsem přišla ze školy a řekla jsem si, že si zahraju sims :). Zkrátka a dobře měla jsem chuť si zahrát. Dále jsem přemýšlela o novým komixu, který by začal nejspíš po skončení jednoho z komixů co tu už mám. Mám docela dobrej nápad, aspoň já si to myslím :D. Ale nevím s čím nejdřív skoncuju :(. EiN bude brzo končit 1.řada, ale pak zas bude 2., no a NL bude ještě asi taky na dlouho(školní dýza, výlet..)-to jsem vůbec neměla v plánu :D, když ono se to tím tak protáhne. No a o konci Blíženců, to ani nemluvím :D. Tak nevim jak to udělám, ale 4 komixy dělat nebudu, už teď jsem z toho málem zralá na cvokhaus.

Každopádně pokud bych to nějak šikovně promyškovala a vymyslela tak dám vědět. (ale pochybuju že to bude brzké době, leda že bych si s nějakým komixem dala pauzu...)

Tak tady máte nějaký fotky, moc jsem je neupravovala (jelikož jsem líná jako veš, když nejde o komix :))
Zbytek v c.č.

Návštěvka aneb rekord padl

21. září 2009 v 16:55 | TerXy* |  →Moje kecy
Pondeli: 82
Utery: 71
Streda: 65
Ctvrtek: 56
Patek: 57
Sobota: 80
Nedele: 118 - REKORD!!

Děkuju moc! Ta neděle byla úžasná :)
Asi mi pukne hlava ×D ale s radostí jsem dodělala EiN

19. září 2009 v 15:06 | TerXy* |  →Moje kecy
Jojo už je to tak. Od rána (s přestávkami) sedím u sims a fotím :D. Až teď jsem to vypla a pustila se do upravování fotek. Už mě z toho celkem dost bolí hlava, ale jsem tak nějak divně spokojená :D, možná právě protože jsem nafotila další dílek a užila jsem si. No nejsem si tím úplně jistá. Každopádně ale teď musím vypadnout od PC a učit se chemii. Večer se sem zase dostanu, tak snad EiN i napíšu. Tak ať nestrádáte, tady máte dvě fotky z 15. dílu. ↓↓

Zamilovaný pár na noční procházce? Posily pro Gwilannu? Zachránci Natally? Nebo kdo by to mohl být?...

Je Natally na pokraji nervového zhroucení? Nebo ji jen něco vyděsilo?

To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v dalším dílu! :)

Nádherná oblečka pro ženy ♥

19. září 2009 v 10:14 | TerXy* |  Pro dospělé
Jsou opravdu boží, asi si je zkonvertuju pro teenky :)


Zdroj: simswonderland.net
Creator: Janita

Nestíhám, nestačím ×(

17. září 2009 v 17:49 | TerXy* |  →Moje kecy
Ahoj všichni!
Asi před třičtvrtěhoďkou jsem se vrátila z výtvarky a dala jsem si "oběd". Absolutně nestíhám musím si dopisovat spoustu věcí protože jsem(jak už někteří víte) byla nemocná. V pondělí píšem těžkej test z chemie (moc to neumím ) takže asi tak. Ale na vás, nebojte nezapomínám . Už

jsem zapracovala na focení EiN(u), protože stále v anketě vyhrává, ale nemám to ještě hotový a dneska už to asi nestihnu . Musím pomáhat rodičům. Zítra mám zase kytarovej orchestr. Tak nevím, buď se komixu dočkáte zítra a nebo až v sobotu večer. Pp
P.S.>> v anketě ještě klidně hlasujte!


Další den mé nemoci aneb vyber si na maXx

16. září 2009 v 11:58 | TerXy* |  →Moje kecy

No tak jsem pořád doma :( zítra ale už mizím do školy, mám teďka dost času tak si říkám že udělám Blížence, najednou mě ale napadlo co udělat další Vybr si( teď už je to vyber si na maXx ×D, chtěla sjem to pojmenovat vyber si na maXximum, ale to bych až moc kopírovala Evropu 2 ×D)

Takže pokud chcete zasáhnout a vybrat si jaký komix byste tu dneska (popř zítra) chtěli hlasujte v anketě :), v případě nerozhodnosti se bude hlasovat dál... ×D :)

[24.díl]- Emma univerzal na entou

14. září 2009 v 19:15 | TerXy* |  →Nekonečná Láska

Podle mě je to celkem akční dílek :)

Dneska to vypadá na NL

14. září 2009 v 13:36 | TerXy* |  →Moje kecy
Ahojky, mám dobrou/špatnou zprávu- jsem nejspíš nemocná :/, hlas mám totálně divnej, pořád s sebou tahám kapesník a sprej do nosu..a taky mě chvílema přepadají horečky...tak nevim jak to se mnou bude :( dneska jsem si ale vyžebrala chvilku na počítači tak asi napíšu NL :) už se na to těším, páč v tomhle díle bude konečně trochu akce!!

Ale dost plků, tady máte ukázku↓

Tady vidíte, toho kdo Izzi objevil.

Kdo to je?
Udělá jí něco?
A kde se fláká Emma?

To vše se dozvíte v 24. dílku!

Hodnocení Blíženců

14. září 2009 v 11:21 | TerXy* |  →Moje kecy
Úvodní obrázek: Velmi pěkný, možná by ale nemusely být 2 (jeden Neriah, druhý Nespi), a obě postavy zahrnout do jednoho úvodního obrázku. Jinak proti němu nic nemám.
-známka: 1/2

Děj komixu: Dívka jménem Neriah je adoptovaná, bydlí u ,,krkavčí'' matky, která si z ní udělala otrokyni. Také ve škole nepatří mezi populární.
Chlapec jménem Nespi se skrývá uprostřed lesů, než ho zajmou Čičometové (mutace člověka a kočky), kteří ho ukryjí v kopce, s rozbitým zrdcadlem.
Neriah jednoho dne ve škole uvidí rozbité zrdcadlo, dotkne se jej a uvidí v něm Nespiho, který se v tom okamžiku také dotkne rozbitého zrdcadla. Jak to bude dál? Uvidíme.
Děj je opravdu fantasy, u výrazu Čičometové jsem opravdu valil oči, tak originální název bych asi nevymyslel.
- známka: 1

Jak fotíte: Focení je kvalitní, a to je důležité. O downloady není nouze, takže komix nevypadá tak ,,obyčejně''. Nejsou ani vidět nějaké jiné místnosti, prostě nic co by se v daném snímku vidět nemělo.
- známka: 1


Kvalita fotek: Kvalita je skutečně dobrá, i název blogu na nich je, takže bez výhrad.
- známka: 1

Text ke komixu: Nikdo nejsme dokonalý, ale v tomto případě jsem neobjevil ani jednu zásadní hrubku. Konverzace jsou tučně zvýrazněny, jiný důležitý text je zase kurzívou. Tady mi nezbývá nic jiného než pochválit.
- známka: 1

Známky: 1/2; 1; 1; 1; 1
Celková známka (průměr) je 1,1, což můžeme klasifikovat jako výborný komix.

Díky za krásné hodnocení :)
Hodnotil Patrick z blogu crash-sims.blog.cz

Krásné vlasy

12. září 2009 v 18:16 | TerXy* |  Mužské vlasy


Zd: paysites
Creator: peggy/peggyzone.com

Set krásného oblečení z lianasims

12. září 2009 v 14:00 | TerXy* |  Pro dospělé
http://svs.paysites.mustbedestroyed.org:8080/booty/ts2/lianasims/donation_pack_43/lianasims2_donation43.jpg


Zd: paysites
Creator: Liana[14.díl]- Osudová chyba

9. září 2009 v 19:50 | TerXy* |  Evil is Near
Dozvíte se kdo Nattaly pronásleduje :)

Hotovo :)

9. září 2009 v 17:41 | TerXy* |  →Moje kecy
Ahojky, jen jsem vám chtěla napsat, že EiN mám už hotovej ×D
← Tohle je kousek fotky z 14.dílu, doufám že to bude aspoň trochu napínavý, dílek je krátký :(, ale nebojte, 15. díl se už trochu protáhne...teďka půjdu pomáhat s večeří a pak se to pokusím napsat(ale fakt nwm jestli to tu bude ještě dnes)
tak pp :)

Nějak přežívám =)

8. září 2009 v 19:18 | TerXy* |  →Moje kecy
Tak, dlouho jsem se nehlásila, já vím. Chtěla jsem vás vyburcovat ke komentování komixu ×D, ale tak je 18 komentů tak jsem spokojená.

Zatím v té škole tak nějak přežívám, dneska jsem dostala jendičku z ájiny...hrozný, ale bylo že jsme měli tělocvik spojenej s klukama(OMG!) a hráli jsme vybíjenou, takže super...nějakým zázrakem jsme to všichni přežili takřka bez úrazů

Stav skříněk: polepených skříněk přibývá ×D já už jsem si taky nachystala obrázek co si tam nalepím (ale radši dovnitř :D), zítra si vezmu izolepu a bude to (mám nachystaný takovýty emo houbičky pokud víte co to je)

Stav komixů: abych vám to řekla upřímně nemám nafoceno vůbec NIC :D, ale EiN plánuju na pátek(popř. na čtvrtek), během zítřka bych to nafotila a pak bych se to snažila napsat, pokud bych byla doost dobrá tak by to tu bylo ve středu (tzn. zítra) ale to asi nebude-mám kytaru

- po EiN(u) vám připravím NL, ať se konečně dozvíte kdo tam byl a pak budou Blíženci protože jsem to ukončila (snad) celkem napínavě..tak doufám že se aspoň trochu těšíte a budete moje komixy i nadále číst a komentovat =) díky za pozornost ×D