Leden 2010

Momentka z Purple

31. ledna 2010 v 9:48 | TerXi* |  →Na téma...
Tak jsem zapátrala v archívu a přecijenom jsem jednu momentku vyhrabala.
:D Daphne jak nadšeně zírá na Nathanovu kytku, nebo možná na Nathana samotného :D

Odpovědi na otázky:
otázka od Marťulky:
Jak dlouho fotíš tak na jeden díl?(myslím jak dlouho ti trvá udělat kulisy, dekorace, použít pózovače a také následné upravování do toho taky započítej)

- he, tak to trvá docela dost dlouho *bere si kalkulačku*....je to docela průměrná hodnota, protože někdy stavím hodně kulis, jindy tam zase dám pár keřů a mám hotovo :D takže jeden díl tak zhruba hodina a pár minut =)

Lost piece [8.díl]

30. ledna 2010 v 21:35 | ~Baru |  Lost piece
Po dlouhé době další díl LP,no trvalo mi než jsem vybavila 18 místností+zahradu,udělala 4 zvířata a 2 lidi.Hii,uvidíte sami :) Doufám,že se vám bude díl alespoň trochu líbit a že si to taky někdo přečte,když už jsem se obtěžovala dva dny sedět nad simsny :) :D.

Momentka a něco málo o LP+Neaktivita

30. ledna 2010 v 16:11 | ~Baru |  →Moje kecy
Ciao..
Takže..*neví jak začít*..
No,prostě jsem od včerejšího rána makala na Lost Piece,po dlouhé době.
Od včerejších 11ti hodin do 11ti hodin a od dnešních 12ti hodin do 16ti hodin.
FAKT FUŠKA.
Možná si říkáte,co je na tom tak strašnýho,ale..kdyby jste věděli.
Chtěla jsem aby vše bylo perfektní a já doufám,že se mi to povedlo :)
Mám nafocený dva díly dopředu,a ten 8. přidám buďto dnes,zítra nebo někdy v týdnu.
***
Dále..Ve středu odjíždím na 11 dní pryč(=od 3.2->vracím se 14.2).
Takže v tuhle dobu tu ode mě NIC nečekejte.
***
A poslední..Při focení 9.dílu se mi naskytla taková podivná momentka :D
Tohoto hocha zatím neznáte,ale v 8.dílu ho uvidíte ;)
Tady je.
Co na ní říkáte?:D
~Baru

[10.díl]- Pravdivé lži

29. ledna 2010 v 19:46 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: mno, takže je to jubilejní dílek (toto utíká *otírá si čelo*), nevymyslela jsem nic světobornýho, protože jsem strašně líná, napadalo mě jen, že se můžete ptát na všelijaké otázky ohledně komixu (ale prosím ne jak to bude pokračovat, to vám stejně neřeknu :D :P)
příklad dobré otázky: Jak dlouho píšeš/fotíš jeden díl? // Za jak dlouho jsi komix vymyslela? atd..

mno a je to dosti krátký a celkem o ničem =( snažila jsem se ale nic moc, no

Purple::jubileum

29. ledna 2010 v 17:22 | TerXi* |  →Moje kecy
Nazdárek! (toho avataru si nevšímejte ,dělala jsem ho narychlo)
Purple už mám kompletně dofocený a teď píšu...kdy se tu objeví ještě nevím =( ale snad to bude dnes :D
Co se týče jubilejního dílku, žádnou nepodařenou fotku jsem nenašla =/ většinou je mažu, takže udělám něco jak říkala Navara...takový speciál o postavách =) ještě to nemám nafocený, no ale tak dílek je důležitější takže bude dřív

Realita nebývá růžová...

27. ledna 2010 v 21:44 | TerXi* |  →Moje kecy
Ahoj!
Omlouvám se že píšu tak pozdě...ale nějak jsem neměla chuť nic psát, vůbec v mém reálném světě to stojí za starou bačkoru a tak radši utíkám do jedné ulítlé hry :D ale to vás asi nezajímá.
Vlastně není správné utíkat před realitou,ale musím říct že mi to pomáhá.

Takže, moc moc vám děkuju za komenty u Purple už dlouho jich nebylo tak moc =), jsem z toho uplně navětvi. Pokud by jste chtěli další dílek, stačí napsat. Už ho mám rozfocený... Bude to první jubilejní dílek :D ani nevím proč to píšu, jen jsem přemýšlela co bych k těm jubilejím měla udělat za specialitu...hlava prázdná :D nevím...pokud by vás něco napadlo klidně napište, ale žádný extra dlouhý díl nebude..to mě to pak nebaví psát.

No, SB vás snad oběhnu zítra,dnes už to nestihnu. Musím vypadnout...Tak ahoj, mějte se =)

Kolekce fotek na téma "Chocolate girl"

27. ledna 2010 v 18:44 | ~Baru |  →Moje grafika
Ahoj,po čtyřech dnech..proč až po čtyřech dnech?
Nemám chuď fotit další díl TMW..proč?
To je na dlouho..fotím to na jiném pozemku,než bydlí,takže->musím použivat ovládací zrcadlo,lidí ja tam milion,škola velká jak kráva :D a pak se to seká x/ Ale nebojte,jednou ten díl nafotim :D
Takžeee:Jsem si pro vás připravila kolekci fotek na téma "Chocolate girl".Tak a clic na CC.Snad se vám alespoň jedna z nich bude líbit :)

[9.díl]- Krásné zlo

25. ledna 2010 v 16:30 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: Na tento díl jsem se hodně těšila :D...zase jen 6 fotek ale dlouhé popisky, pokud se vám to nechce číst máte smůlu :D mě to zkrátit nešlo

[12.díl]- Čičometské hry

24. ledna 2010 v 16:02 | TerXi* |  Blíženci
Kec k dílu: Po dlouhé době zase B, snad se vám díl bude líbit

Další novinky

24. ledna 2010 v 11:03 | TerXi* |  →Moje kecy
Tak, ještě jsem zapomněla na pár novinek. Dneškemukončujihlasovánío dessech. Jaktodopadlo?
První varianta dessu tedy šedá a modrá dostala o 6 hlasů více než tak druhá. Sice ta druhá by znamenala oživení blogu...ale vy jste si to rozhodli a já opravdu nemám chuť poslouchat nějaký kecy jak je to hnusný a tak. Takže pokud chcete psát něco v tom smyslu radši si to odpusťte.
Nastavování dessu si napřed musím vyzkoušet na zkušebním blogu. S těma barevnejma sloupečkama to moc neumím :D

A druhá novinka, včerejškem padl rekord lidí online a myslím si že i návštěvkový rekord protože když jsem odcházela bylo už 270 za den. Ale přesně se to dozvím až z toplistu. Moc děkujeme!
A rekord lidí online byl doposud 22 =) ale teď se mi povedlo vyfotit dokonce 23! WooW! DĚKUJEME!

Blíženci v pořadí

24. ledna 2010 v 8:30 | TerXi* |  →Moje kecy
Ahojí!
Jsem tu jen naskok..takže stručně..včera jsem tvořila postavy do B už je mám skoro všechny, kromě čičometů a té party...a právě čičometové mají vystupovat v dalším dílu...takže se nezlobte, nevím jestli ten díl do konce neděle stihnu...kdyžtak by se tu objevil v průběhu týdne. Ale už mám nafocený 9.dílek Purple takže kdybych potřebovala zaplácnout díru vr ozpočtu určitě ho sem šoupnu...ten komix mě baví, takže asi ještě dnes bude. =)


[8.díl]- Vydej se za mnou...

23. ledna 2010 v 14:10 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: tak jsem se doma nudila :D takže tu je další dílek...snad se vám bude líbit, jinak je to docela dlouhý..vyjímečně

Zítřek s Purple a (možná)Blíženci

22. ledna 2010 v 18:56 | TerXi* |  →Moje kecy
Tě péro návštěvníci!
Mám pro vás (snad) dobrou zprávu. Takže, příznivci Purple→ těšte se na zítřek protože se tu objeví 8.dílek, mám ho zatím z poloviny napsaný =)...potom možná v neděli by mohl být dílek devátý, protože je hodně lehký na nafocení...takže pokud bych stíhala dočkáte se a teď
příznivci Blíženců→ dneska jsem si spočítala jaký komix kdo chtěl a na celé čáře vyhráli B, tak jsem začala obnovovat postavy zatím mám jen Neri...vypadá trošku jinak,no :D ale to se dalo čekat. Na druhém místě skončil ND, tak až obnovím postavy šoupnu dílek na nowsims a napíšu i sem...třetí byl EiN nevím kdy se k němu dostanu :D ale snad už brzy..a pak poslední NL, to se mi ani moc fotit nechce :D jako dělat potřetí nebo po čtvrté freestyle :D než to zvládnu to mi dřív začně téct z uší zlato...stejně u NL se už asi těším jen na poslední díl, ten mám promyšlený do detailu :D...teď už musím jít→ to víte mám teplotu, a mamka mě tu nenechá.

Oficiální fanklub Hatšepsovet

22. ledna 2010 v 16:57 | TerXi* |  Fankluby

Kdo je Hatšepsovet? Černá kočka vystupující v komixu Purplem pro komix je hodně důležitá =)

Jakse stát fanouškem?
Zapište se do komentářů!

Fanoušci Hatšepsovet:

[7.díl]- Lesní chatrč

21. ledna 2010 v 16:20 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: Mám teplotu, bolí mě hlava a hučí mi v uších, když chci o něčem přemýšlet tak tam mám takovou tu "slepou skvrnu" takže díl je asi nic moc :-/ takže promiňte...já si jdu dát panadol

Nenávidim blog.cz!

20. ledna 2010 v 21:00 | ~Baru |  →Moje kecy
Nazdárek. Omg,omg,omg.To jsou asi tak jedinná "slova" co mě napadají,při pomyšlení na BLOG.CZ.Tři hodiny..ano TŘI HODINY!se tu jak kret*n píšu s TMW a nakonec se mi uloží nějaká naprosté hovadina.Navíc nefunguje lišta s obrázkama apod.Takže než zase budu mít chuť napsat to jako debi* od znova (TMW),počkáte si pěkně dlouho.Nejlíp zítra-a max.do neděle.To je neuvěřitelný.Nesnášim blog.cz.. Vaše přemilovaná Baru..

Chtěli by jste Purple?

20. ledna 2010 v 18:41 | TerXi* |  →Moje kecy

Ahoj! Co to zase melu? :D no to je přece jasné, znovu mám nějaké kecy k Purple. He takže k věci. Jsem nemocná(opět) takže zítra i v pátek zůstávám doma...dnes už jsem začala s kulisami na další díl a tak..znáte to =), tak vám to asi v průběhu dopoledne napíšu a přednastavím, pokud mitedy nebude na nic jako teď, tose nezlobte ale kvůli blogu nemíním chcípnout :D...asi vás s tím Purple musím otravovat :D ale to obnovování kulis a simíků je hrozný :-/ třeba u EiN bude Natally asi hodně jiná...tak uvidíte :D....kdyžtak jaký komix by jste si po Purple přáli nejvíc?

P.S.>> Purple lákadlo =):

Výplody mé snahy(aneb věci divné a divnější..)

19. ledna 2010 v 20:13 | TerXi* |  →Moje kecyO ano, tvořila jsem. Hned jak jsem přišla domů odpustila jsem si zapínání simsu a místo toho jsem zapnula Photoshop...obrázky i textury už jsem měla nachystané od víkendu takže to zbývalo jenom splácat dohromady. Snažila jsem se. Opravdu hodně. Chtěla jsem něco profesionálního v souladu s mým fantastickým ideálem :D. Musím říct že jsem spokojená, ale mám pocit že se to sem příliš nehodí :-/. Tak nevím, mrkněte se a napište svůj názor. Pokud by jste si ten dess odhlasovali tak by se tu objevil asi až o víkendu, chci dodělat všechny ty popisky apod...spojené s překopávkou menu (mám pocit že toho tam je děsně moc:D)...

Název dessu: Colour Dream
Doba tvoření: 3 hodiny? tak zhruba

Já vím že ta kombinace s šedou a modrou je divná, co navrhujete za lepší?
Tohe? Nebo ještě něco jiného?

TAK JSEM SEM DALA ANKETU. Hlasujte, která verze vyhraje, ta tu bude.


[6.díl]- Diamanty noci

18. ledna 2010 v 16:35 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: Zajímá vás jak to dopadne? Chytne chudáka Daph ten hnusák lupič?
Na tento díl jsem se moc těšila =) myslím že pochopíte proč..
Minulý díl: TADY