Únor 2010

K S..divný titulek :D

28. února 2010 v 20:56 | ~Baru |  →Moje kecy
Ahoj!
K tomu titulku..:D
Je to jako K (ke komu,čemu :D) a S (jako Surprise).
Takže k S :D
Dneska jsem fotila 3.dílek.Byl rychle,jelikož tam skoro o nic nejde,ale ve 4.díle to všechno začne :)
Když jsem dodělala 3.díl,rozhodla jsem se překopat hotel,kde bude ubytovaná.A to teprve dalo práci.Předělávala jsem to od šesti do teď.
Takže,jak jsem překopala hotel se dozvíte ve 4.díle.
3.díl přidám nejspíš ve středu nebo později.
Zítra určitě ne,mám toho dost..
A na závěr ukázková fotečka nádhernýho moře :)
Baru

Cat Cooperová

28. února 2010 v 15:38 | TerXi* |  →Moje grafika


Ahoj! Včera a vlastně i dnes ráno u mě byla kámoška, takže jsem se k sims i blogu dostala až teď a nafotila jsem pár fotek případné kandidátky na Cat, hlavní hrdinku TI. Udělala jsem zrzku protože jsou teď hodně v "kurzu" a nikdy jsem je jako hlavní postavy neměla. Musím říct že se mi docela líbí.

P.S.>> toho obrázku si moc nevšímejte, je hrozně okousanej

Red Sadness

27. února 2010 v 17:09 | ~Baru |  →Moje grafika
Ahoj!
Tak se zase hlásím :)
Včera jsem zapla Sims a nafotila tuhle mini kolekci fotek.
Původně jich bylo 20 :D Ale tyhle se mi zdají nejlepší..
Jinak,je to na téma "Red Sadness",v překladu Červený Smutek.
Snad se Vám fotky budou alespoň trochu líbit.
Budu ráda za každý komentář,vyjádřený slušnou formou :)
CnCC.

Fotka z P

27. února 2010 v 14:57 | TerXi* |  →Moje grafika

Jen takové malé nahlédnutí do 13.dílu =) snad se líbí

Už to bude v pořádku!

24. února 2010 v 21:19 | TerXi* |  →Moje kecy
Ahojky!
Píšu jen na rychlo, dneska skoro vůbec nestíhám =/ učila jsem se do zemplu a do němčiny a ještě jsem dělala protokol laboratorní práce...navíc jsem musela do kytary...ale sims jsem přeinstalovala a už mi to jede =) zítra se pokusím o nový dílek Purple nebo úvod TI, u ostatních komixů jsem zjistila že jsem tak blbá a zálohovala jen hlavní postavy, jako je třeba Natally a Neriah s Nespim...já se asi fakt střelím :D...mno nic o víkendu na to bude času dost
Tak ahoj, už budu aktivní!

A další taková..

23. února 2010 v 19:15 | ~Baru |  →Moje kecy
Ahoj!..
Omlouvám se..,ale já opravdu momentálně nemám čas :(
Takže asi jako minulý týden,až v pátek odpoledne.Asi nafotím několik dílů komixů,protože přes týden,alespoň teď,moc času nemám.
Snad se nezlobíte.A hlavně ty Tery.Nejsi k sehnání na Icq,tak to musím psát tady,doufám,že se tedy nezlobíš a že mě nevyměníš,kvůli mé dočasné neaktivitě :D :/

Takže,ozvu se až v pátek nebo nepozději v sobotu dopoledne.Je mi to líto,ale jinak to vážně nejde,ale to asi víte=ŠKOLA.Navíc Gympl viďte..a ten náš,pff,nepřejte si ho ani vidět.

Vaše Baru.

Neaktivita

23. února 2010 v 15:34 | TerXi* |  →Moje kecy
ahoj!
omlouvám se že jsem se tak trochu "zdejchla" ale nevím co mám přidávat...downy jsou všude a navíc jeto samý kopčení =/. Nejsem mi totiž sims (ZASE *vražedný pohled*). Takže to musím přeinstalovat, některé rodiny bych měla mít zálohované...snad to najdu.

Mno ale přemýšlím,že by TI začal dřív...tedy hnedpo přeinstalu, protože u rodin bych měla mít jen ty simíky a ne domy atd... a znova se mi to stavět zrovna nechce. Časem to určo udělám stejně jako s NL a EiN, no nevím...ještě bude určo Purple (po přeinstalu) tu uličku myslím mám.

Jinak nějakej chytrák sem dnes poslal už i známý websurf. Takže vzkaz pro něj: Pokud si myslíš že mě tímto zničíš jsi dosti ubohej! Mě totiž zas tak nejde o to kolik lidí sem přišlo, ale o to, jestli tu najdu nějaké milé komentáře, které zatím nacházím. Takže děkuju návštěvníkům a ty zalez zpátky do své nory. ;)

Transparent Immortality// info

21. února 2010 v 17:46 | TerXi* |  →Moje kecy


Tak jsem přemýšlela a dospěla jsem k názoru, že o komixu Transparent Immortality// Průhledná Nesmrtelnost skoro nic nevíte, takže tady píšu nějaké to základní info:

Kdy komix začne: původně jsem chtěla začít po konci NL, ale u NL to vypadá ještě alespoň na 6 dílů, tak nejspíš někdy v průběhu týdne nebo o příštím víkendu

Kolik dílů: tak to opravdu netuším, ale já vždycky všechno natahuju :D takže asi tak 20 a víc

Žánr: snad zvládnu zas něco jak já říkám "co se mohlo stát" :D takže takový reálný, ze života, ale nevylučuji že přivymyslím něco akčního, fantasy, romantického

O čem to bude: Hlavní hrdinka, osmnáctiletá Cat(Catherine) Cooperová žije v ne zrovna velkém bytě úplně sama. Její matka záhadně zemřela při porodu a otec je nezvěstný. Údajně se vydal na moře a začal si hrát na nebezpečného piráta. Soud Cat svěřil do péče akční a tehdy teprve čtyřicetileté babičce Annabell Jacksonové. Od třinácti ale Cat žije sama, úplně sama v malém bytečku na rohu Luční ulice. Jednoho dne se totiž Annabell sbalila a odjela. Prostřednictvím malého vzkazu, který nechala v kuchyni dívka zjistila, že míří do Itálie. Pod papírkem také Cat objevila rovných sto tisíc. Od té doby dívka stále čeká že se buď otec nebo babička, kterou měla moc ráda vrátí, ale i silná vůle se časem zlomí, stejně jako se otupí ocelový nůž když se s ním často krájí. Cat pomalu přestává doufat a z neustálé nudy začíná hrát podivnou hru. S kým? No přeci sama se sebou. Začíná si hrát na to, že je nesmrtelná, že ostatní lidé jsou jen rozpláclé banány kolem odpadkového koše a ona, právě ona je ten pomyslný střed vesmíru. Jejímu novému a dokonalému já přece nevadí že ji ostatní opustili, že ve škole platí za tu podivnou, která si na svůj život musí vydělávat vlastní prací. Cat se svým vrstevníkům začíná nepříjemně vzdalovat a razit si vlastní cestu. Mučena samotou a tichem uvěří celé té báchorce o nesmrtelnosti, která ji naprosto pohltí. Už tu není milá Cat, ale princezna Catherine, která na všechny shlíží ze svého vysokého trůnu v druhém patře jedné z na sebe nalepených malých řadovek.

Vyprávění: vypravěč, jednoznačně :D možná vám s tím lezu na nervy ale pro mě je to víc možností a navíc komix má podle plánu sledovat více osob než jen Cat

Toť vše. Doufám že vás to malé poodhalení děje zaujalo a že budete komix číst. Teď už jen vytvořit simíky, napsat úvod a pořádně to rozjet. Snad se budete těšit. =)

[12.díl]- Zrada

20. února 2010 v 14:30 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: tenhle díl mě moc bavil, a ta ulice je pokud vás to zajímá inspirována BLICKII a Mrs.Faraday(tak ať mě někdo neukamenuje :D)
jinak díl je trošku delší (8 fotek), snad se bude líbit =)


Hodinky

20. února 2010 v 11:30 | ~Baru |  Ostatní věci
Zdroj:Justsims2

Hledám:: Podnikatelská soška

19. února 2010 v 17:46 | TerXi*

Nazdárek!
Nemáte pls někdo Podnikatelskou sošku? Docela by se mi hodila. Pokud ji máte, prosím napište odkaz nebo mi ji pošlete na mail Hanysova.T@seznam.cz-
Díky moc!

Actual: na zítra v 14:30 jsem přednastavila 12.díl Purple- název: Zrada, obrázků: 8...kdyžtak se přijďte mrknout =)

Oči

19. února 2010 v 16:12 | TerXi* |  Genetika
Zd: janita

[32.díl]- Poslední možnost

18. února 2010 v 12:30 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
Kec k dílu: Už víte kdo je na uvodce?, jinak omlouvám sež e to nebylo včera ale koukala jsem na olympiádu

Budu do soboty neaktivní,aneb problém jménem ŠKOLA.

17. února 2010 v 19:56 | ~Baru |  →Moje kecy
Ciao,
Vím,že jsem od neděle (?) nic nepřidala,ale kdyby jste věděli kolik jsem toho včera měla!
4 testy + dlouhý domácí úkol do MA..Matika,děják,zempl,ájina..
Strašný!
Naštěstí jsem vše zvládla,až na tu matiku :D
Ale teď vám chci něco říct..do této soboty nic nepřidám.Mám toho dost.Zítra musim dělat pokakaný projekt do ČJL + výklad na jakékoliv téma,pak píšu test z NJ a test z MA..opět.
Takže ozvu se až v sobotu (snad).
Držte palce,ať mi vše vyjde a já se budu moct věnovat dál komixům :)
Baru

Něco k NL

17. února 2010 v 15:50 | TerXi* |  →Moje kecy

Heh..tak tohle je obrázek(ještě neupravený) z 32.dílu NL, už ho mám nafocený. Teď zbývá jenom upravit fotky, nahrát a napsat. Nevím za jak dlouho to stihnu..ale snad ještě dnes. Jinak omlouvám se, že nepřidávám víc článků, ale pravidelně jezdíme lyžova t(dopoledne) tak nemám na focení tolik času.

[11.díl]- Carracis to ví?!

15. února 2010 v 18:00 | TerXi* |  →Purple
Kec k dílu: Proč Rebecca zachránila Daph? To si není těžké domyslet =)...
Jinak tento díl už se objevil na NS- tady byl EiN

[28.díl]- Podlý plán

14. února 2010 v 17:00 | TerXi* |  Evil is Near
Kec k dílu: Máme zase novou úvodku :D, nemůžu si pomoct ale strašně se mi líbí..i ten Alisonin ksicht :D...postavy jsou všechny dělané nově, i kulisy takže mi nepište že někde něco bylo jinak, prostě si toho nevšímejte =) díky.


[2. díl]-Test

14. února 2010 v 14:00 Surprise
Tahle úvodka je divná :D Ale nechtělo se mi nic piplat v PF..Jinak omlouvám se TerXi*,že to sem teď dávám,ale kdyby jsem to sem nedala teď,tak by jsem nemohla celý den nic přidat.(Kvůli EiN)Tak snad se nebudeš moc zlobit.
P.S.Jinak celkem nudný díl,ale od 4.dílu by to mělo být záživnější ;D

[31.díl]- Co píše nepřítel?

14. února 2010 v 10:20 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
Kec k dílu: Tak. Máme tu zase nový díl. Tentokrát s názvem "Co píše nepřítel?" Snad se vám bude líbit.