Srpen 2010

19.díl°° "Slečna Dobrá víla"

26. srpna 2010 v 19:29 | TerXi* |  Transparent Immortality
Když jsem to rozhodla, anketa dopadala ve prospěch TI, tak je tu tedy TI. Vy co jste chtěli Sprich! nezoufejte, bude zítra :))..jinak, díl asi není nic moc, ale snad se to číst dá

Obchod:: Otázka [1]

26. srpna 2010 v 17:41 | TerXi* |  Downloadový obchod

Jaké je hlavné město Madagaskaru?

Bodování: 1. správná odpověď→ 6 bodů
2. správná odpověď→ 4 body
3. správná odpověď→ 2body

Obchod:: kolekce [1]

26. srpna 2010 v 14:08 | TerXi* |  Downloadový obchod


Konečně je tu první kolekce a ceník. Snad se vám něco z toho bude hodit.

Hard working

26. srpna 2010 v 11:50 | TerXi* |  →Moje kecy
4
Fůůů *s vyplazeným jazykem těžce oddychuje*
Jak už jsem jednou naslibovala všechny ty aktivity, jala jsem se je pěkně postupně splňovat. Jelikož jsem ovšem mírně pomatená (ano, stále) tak se mi to krásné pořadí pěkně rozsypalo a já už si potom nevzpomněla kde to bylo.

Tak tedy..první díl Sprich! mám nafocený- jen to napsat, kdoví jestli to zvládnu ještě dnes...budu se s tím určitě pastit a pastit a pořád se mi to nebude líbit. Mám tak trochu strach, že vás tím prvním dílem zklamu a..ne dobře, konec pesimismu

Původně jsem do sims šla abych RonnInce konečně nafotila ty fotky do NM. Nakonec jsem tam strávila asi pět hodin a odcházela jsem až po půlnoci. To byl totiž dosti riskantní kousek→ na PC můžu být maximálně do půlnoci no a když na mě někdo z rodičů přijde(jakože včera nepřišel) tak mám zaracha :/...Tak tedy ještě pár po půlnoci vznikla i poslední fotka do TI. To znamená, že je další bod programu splněn :D..

Nad návodem jsem přemýšlela dokud jsem neusnula- doufám, že alespoň za to mám plusové body. A..a co tam ještě bylo. Do downloadového obchodu něco seženu dnes.

To by bylo ve zkratce. Myslím, tedy, troufám si tvrdit, že by se dnes mohl objevit ceník i nějaké ty otázky abyste mohli začít sbírat body.
A ještě jedna otázka sžírá mou mysl a to: Mám dřív napsat Sprich! nebo TI?
A když se takhle nemůžu rozhodnout tak to znamená jediné→ anketa

No ty vole!

25. srpna 2010 v 15:27 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Omlouvám se za to slovo, ale bylo to to první co mě napadlo když jsem se podívala na blog a uviděla, že u Sprich! je 57 komentářů. Vážně to se mnou málem seklo. Sice to jsou i nějaké reklamy ale i tak.., Na to se prostě nedá nic říct snad jen WOOOW. Já vážně nemůžu. Přiblble se tlemím na monitor tak jako...no víte jak se to říká- jako měsíček na hnoji.

Já jsem prostě vůbec nepočítala s tím, že by Sprich! mohlo být takhle úspěšné. Tímto článkem bych vám všem bez vyjímky tisíckrát poděkovala. Ani nevíte jakou zásobu radosti jste mi vytvořili. ÁÁÁááá. No, už začínám plácat nesmysly, ale tolik komentářů..ani nevíte co to pro mě znamená.

Původně jsem chtěla napsat seznam aktivit, které bych ráda stihla do konce prázdnin. Pochybuju, že se mi to povede(zvlášť s mým někdy docela laxním přístupem), ale pokusit se můžu. *opět přiblblý "měsíčkovský" úsměv"
1) první díl komixu Sprich!- podle toho naprosto nejúžasnějšího zájmu se pokusím co nejdříve
2) první várka do Downloadového obchodu
3) nový design
4) návod- Jak na (snad) dobrý komix?→ neberte to tak, že si myslím kdovíjaké ty komixy mám. Můj názor je pouze ten, že už komixy píšu skoro dva roky- dva z nich se mi povedlo v pořádku(no...ehm) ukončit, tak si myslím, že už nejsem zrovna nováček, že by se hodilo zveřejnit třeba nějaké užitečné tipy
5) devatenáctý díl TI

To by bylo asi prozatím vše.. :)
Děkuji za pozornost tomuto článku i Sprich!. Ááá
(No jo, TerX vám už trošku blázní..snaddožije rána :D :))

Sprich!|úvod

24. srpna 2010 v 17:02 | TerXi* |  Sprich!
lowisek-terisek.blog.cz
Se všemi těmi průtahy a kecy kolem je tu konečně úvod. Skoro se mi ani nechce věřit, že ho píšu. Pevně (co pevně, přímo urputně) doufám, že se vám zalíbí. Příjemné čtení.
A doufám, že je to alespoň trochu originální :)
No a za délku textu se omlouvám, snad vás nepřemůže nechuť...

Konečně

24. srpna 2010 v 13:14 | TerXi* |  →Moje kecy
1
Tak jsem do toho konečně praštila. Tedy, abyste rozuměli nejen do počítače, ale taky do psaní Sprich!. Trošku jsem předělala text ze sešitu i z Wordu, něco ubrala něco přidala.
Celkově jsem nad tím s malými přestávkami na pití strávila 3 hodiny. Ještě jsem totiž sháněla pár fotek..no ale to určitě poznáte na co.
Ještě jsem dneska nejedla, no :D ale stálo to za to. U toho psaní jsem se cítila totiž úplně úžasně. Psalo se to prostě samo. Zase mi sice uniklo pár slz ze zásoby, ale to se mi stává často když píšu :D takže se nebojte, nemělo by tam být něco smutného.
Snažila jsem se o originální formu celého úvodu tak snad se mi to povedlo.

Dneska, no, vlastně za pár minut mi přijede kámoška takže to nezveřejním hned, přednastavovat se mi nechce- kdovíjak by to dopadlo..
Tak až odjede si to po sobě ještě jednou přečtu, opravím sto chyb co tam najdu a zveřejním to. (vidím to kolem 17:00 :))
Mějte se, dnes ten úvod bude určitě..

Oblíbené stránky

24. srpna 2010 v 11:57 | TerXi*

Snad jsem na nikoho nezapomněla. Časem se oblíbené stránky budou doplňovat. ;)
(~Baru, kdybys chtěla něco doplnit tak klidně doplň)

Elegantní účes od peggy

24. srpna 2010 v 11:27 | TerXi* |  Ženské vlasy
lowisek-terisek.blog.cz

Tenhle se (alespoň podle mě) povedl. :)
Zd: peggyzone, paysites

Co jste o NL možná nevěděli..

23. srpna 2010 v 17:32 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
lowisek-terisek.blog.cz
1) NL měla být komix o 15-ti dílech.
2) V roli hlavní hrdinky Izzie se vystřídalo 6 simek.
3) Na Robbyho jsem se s úctou vyprdla- nevytvořila ho a jen vás krmila kecy, že tam někde hraje na bicí.
4) NL původně měla být komixem vysmívajícím se mému životu. Ovšem jistá podobnost mezi mnou a Izzie existuje. Ona je však lepší, starší a došla mnohem dál než já. /na jakém dílu jsem zamrzla se radši neptejte../
5) Izzie měla být blondýna a měla se jmenovat Ashley.
6) Příjmení Thompsonová (stejně jako většinu ostatních) jsem si vymyslela až v 39.dílu.
7) Emma vůbec neměla existovat. /ale při focení mě napadlo, že by to chtělo nějakou ranařku/
8) To že byla kdysi Miley oblepená náplastmi byla jen blbost z nudy /resp. jsem si je myslím zrovna toho dne stáhla/, tedy o žádné domácí násilí se nejednalo i když to tak vyznělo.
9) Matt měl být samá ctnost/žádné kouření trávy, žádní velcí oranžoví čápi a žádné úchylné básničky/.
10) Daniel měl pro Izzie napsat básničku, kterou měl nakonec věnovat Emmě. /ale mé básnické nadání mě nechalo ve štychu/
11) V komixu se měl objevit i kdysi plánovaný školní výlet s Ashleyinou třídou kde měla být Izz vyfocena ve sprše a ztrapněna. /kým jiným než Helgou a Ági/
12) Agáta měla sbalit učitele hudebky.
13) Žádná štětka se v komixu neměla objevit. Původně jsem zamýšlela, že by tu "štětku" hrála jedna z holek a druhá fotila.
14) Moje nejčastější nadávka při focení komixu byla: "Sakra Izzino, ty jsi tak hrozně blbá!" /často jsem ji totiž posílala nakupovat oblečení přes hacklý počítač a kvůli cheatům se mi nedařilo správně umístit židli, aby si tam mohla sednout :D/
15) Třída z 13.dílu byla jen jedním z pokojů Izziina domu.
16) Z Bruce se měl na konci komixu vyklubat neškodný nevlastní fotřík.
17) Poslední díly komixu byly foceny v "krabici", nejednalo se o skutečný dům.
18) Neměla jsem promyšlený žádný díl kromě posledního. /všechno jsem to vymýšlela u focení/
19) Od 19tého dílu jsem měla hrozný problém- místo správných číslic jsem na všechny úvodky psala 19. /tak taky vzniklo to přeškrtnutí u 23. a 25. dílu→ neodhalila jsem to včas/
20) Dodnes nechápu jak ty začátky NL /ano, mluvím o té hrozné grafice a vyjadřovacích prostředcích kanálové krysy/ mohl někdo číst.
21) Gabi a Bruce se měli ještě stihnout zasnoubit, i přes to, že už je Bruce ženatý- se štětkou :D. Musím říct, že to byla krásná svatba- přišlo celých nula hostů a to je úspěch- nebyli jsme v mínusu. /no co, člověk se musí někdy zasmát i na úkor vlastního komixu/
22) Jméno Isabella nesouvisí s Twilight- přišla jsem na něj díky filmu Italské prázdniny.

Pokud jste došli až sem, gratuluju. Prokousali jste se totiž společně se mnou vzpomínkami. Teď už můžeme NL jen zamávat a popřát šťastný život v zapomnění... :)

Dost, tedy

23. srpna 2010 v 17:22 | TerXi* |  →Moje kecy

Nazdárek!
Dnes nemám nějak chuť na průvodní kecy a legrácky.
Chtěla bych vám jen oznámit, že už mám SB dost.
Všichni se hlásí, všichni chcou být v seznamu, ale potom sem stejně nechodí nebo píšou zkopírované obíhačky. Najdou se i vyjímky,ale..
Upřímně, mě už to unavuje. Pořád sledovat co jsme neokomentovala a kde jsem nebyla.
Navíc náš seznam SB ani nestíhám obíhat! Vlastně ten seznam ani není aktuální. V menu je pouze napsáno, že prostě nestíháme. Ano, to je moje chyba.
Jenže když se hlásilo tolik lidí, chtěla jsem jim vyhovět když vypadali, že o to Sbčení stojí.
Ale teď už toho mám dost.
Copak je snad moje povinnost komentovat někomu články? Snad tu máme svobodu s můžeme komentovat to co nás baví.
Na co vlastně SB je? U některých blogů mi to přijde jako jednoduchá zástěrka- komentujte a budeme vás mít rádi.
Každý snad může chodit kam chce a komentovat co chce. Ne, být pořád svazovám tím, že když nebude dost dobrý, bude ze seznamu SB vymazán..

Z výše zmíněných důvodů bych ráda po vzoru mnoha blogů založila pouze oblíbené stránky. Přičemž nebudeme my ani vy zapsaní v oblíbených stránkách mít žádnou povinost návštěv či komentování. V oblíbených stránkách budou ty blogy/weby, které nás něčm zaujaly a na které se rády vrátíme. Bez závazků, bez povinností.

Ráda bych také podotkla, že vždy když se u nás objeví nový komentář ať už od kohokoliv, ráda se podívám na jeho stránku, někdy napíšu komentář pokud mě něco zaujme.
Budu se chovat k vám tak jako vy k nám- když od vás neuvidím komentář pěkně dlouho nemůžete čekat, že se k vám pohrnu a okomentuju všechno na co přijdu.

Promiňte, pokud jsem tímto článkem někoho naštvala, ale já už vážně nechci někoho obíhat a na sílu si prohlížet všechny jeho články a psát komentáře.
Ne, neříkám, že už se na vaše blogy ani nepodívám nebo něco takového. Budu prostě číst a komentovat co se mi bude líbit a co mě zaujme. Konec.

Seznam oblíbených stránek se pokusím sepsat co nejdřív.
Děkuji za pochopení.


Nekonečná Láska:: Bonus

23. srpna 2010 v 11:49 | TerXi* |  →Nekonečná Láska

Konečně jsem se odhodlala k tomu bonusu :D. Příště už jen zajímavosti..žádný dílek ani fotku v rukávu neschovávám.

Tak mnoho, tuze mnoho přemýšlení

23. srpna 2010 v 11:03 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Řeknu vám vtip. To se nasmějete..
TerXi* má promyšlené komixy! Ha ha ha ha hááá..

Už dlouho jsem nebyla v sims. Tedy, na moje poměry. Slibuju RonnInce fotky do NM a slibuju i vám. Ach ano, Sprich!
Bude to asi znít úzklostlivě a divně, ale už docela dlouho promýšlím a přemýšlím..hlavně v noci.
*vytahuje si vlasy z čaje a zamýšlí se nad poslední větou*

Co se týče Sprich! jsem na tom prozatím úplně stejně- vím co se bude dít v prvním díle, mám i plány na druhý a třetí, ale pořád se nějak nemohu rozmyslet jestli to ještě neproházet. A pak mám konec, který jsem vymýšlela u jedné dojemné písničky, se slzami v očích. (ne, v posledním díle by neměla být nějaká smrt nebo krvák, ty slzy, to je jen tím, že dokážu brečet na povel- stačí ta představa :D..)

Možná jsem zaujatý a po komentáříchpasoucí simsoidní šílenec, který touží jen po uznání a pochvalách.. No nebylo by to myslím zas tak od věci. (všímáte? ctižádostivost, to je zmijozelská vlastnost :D :))

No ale dost už. Nebudu tady dělat kdejaké předkomixové kampaně. Hold to zveřejním a pak uvidím zda-li se vám to líbí nebo ne.
Takže teď snad už najisto, kdy to zveřejním? doufám buď v zítřek (23.8.) nebo v pozítří (24.8.)
Proč se s tím tak pinožím? Chci to mít promyšlené (skorogeniální) a vážné(žádné vtipy a komedie), alei tak nevylučuju že se tam objeví nějaká úsměvná situace→ fotky mám, text taky, ve wordu ale pořád se mi na tom něco nezdá..

Dnes snad bude bonus k NL :) a pak by mohly být i ty zajímavosti- mám je dokonce sepsané..
Jdu připravovat ten bonus, mějte se!

Děkování + jsem doma..

23. srpna 2010 v 1:11 | ~Baru |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Ahoj :)

Za prvé:
Tisíckrát chci poděkovat za těch nádherných 33 komentářů u Rodinné (ne)pohody. Vážně mě to ohromilo a mám z toho strašlivě velikánskou radost :) Ještě jednou,velké díky!

Za druhé:
Přijela jsem z té dovči..bylo tam skvěle,ale o to nejde ;)
Teď tu mám svou nejlepší kamarádku Evičku (ona je z Moravy a já z druhého konce ČR) a já nehodlám plýtvat čas s ní tím,že budu vysedávat na PC. Takže se omlouvám,ale do 29.8. nejméně tu ode mě opět nic nebude. Ale nebojte,až bude škola,zase tu budu své komixy prezentovat :) Jsem si jistá,že to chápete..ona je u mě tento rok poprvé,na ubohých 9 dnů a pak tu přijede zase až příští léto. Tak to prosím pochopte.

Zatím se mějte hezky,příští pondělí jistě něco nafotím.

[40.díl]- Nekonečná Láska

22. srpna 2010 v 17:27 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
lowisek-terisek.blog.cz


Tak, je to tady. Poslední díl- KONEC. *zamáčkla slzu v oku a pokusila se o úsměv*
Příště se můžete těšit už jen na Bonus aneb jak Gabi našla fotky ;) :D
P.S.>> úvodky si nevšímejte- to bylo narychlo


Tak už dnes nám skončí NL..

22. srpna 2010 v 16:19 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Ach ano, tak je to tu.
Snad budu i brečet :D.. Chtěla jsem to zveřejnit dřív, ale vyrazili jsme na odporný výlet podporující cyklistiku.

Ale tak co už. Chybí mi text k tuším dvěma zrovna nejdůležitějším fotkám a ještě dodělat úvodku. Konec bude, no...myslím že vás vůbec nepřekvapí :D. Ale já jsem ráda, že už to končí a navíc takhle. Od začátku toho komixu jsem se těšila na poslední díl právě kvůli těm dvěma fotkám... ironické, že? Celý komix jen pro poslední dvě hloupé fotky...
Cítím jakobych tu snad zaváděla pohřební náladu...he, ale ještě bude bonus. Možná druhá řada, ale to fakt jen kdybych se hóódně nudila, protože o čem psát určitě bude.. vlastně skoro vždycky je.
Takže děkuji všem čtenářům NL, kteří se za ty dva roky vystřídali. :)
Vážím si vašich komentářů. Snad se vám konec bude líbit.
Ámen..

[39.díl]- Hlavní hvězdy večera

21. srpna 2010 v 15:59 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
lowisek-terisek.blog.cz
Och, tak je to tu..předposlední dílek :D :) zítra si dáme poslední, pak bonus...no a pak by mohl odojít i na Sprich! a ostatní komixy ;)

Moc práce a úvodka Sprich!

21. srpna 2010 v 11:57 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz

Ahoj!
Trošku nestíhám- dnes měla být totiž zase NL :D, ale já vařila snídani (no moc dobře to nedopadlo..), potom jsem šla sbírat jabka a ještě mě čekalo seno. To ale není všechno. Doma musím ještě vysát a pouklízet x.X. Bléé, kdoví zda na komixy vůbec dojde.
No, hlavně bych vám ale chtěla ukázat výplod mé včerejší snahy(pastila jsem se s tím až do půlnoci). Musím říct, že jsem docela spokojená, možná je trošku velká ale rozhodně něco o komixu vypovídá ;). Kdyžtak napište nějaké názory, budu ráda.

[38.díl]- Mattův nejhorší výstřelek

20. srpna 2010 v 11:11 | TerXi* |  →Nekonečná Láska
lowisek-terisek.blog.cz
Tak, další díl je opět tu. Už jen dva díly + bonus a prozatím jsme dohráli, vážení.
Opět poněkud vulgární a úchylný díl

Ohledně:: Downloadový obchod

19. srpna 2010 v 15:00 | TerXi* |  Downloadový obchod
lowisek-terisek.blog.cz
Už vás přestalo bavit chodit jen tak kolem, už vás přestalo bavit lepit na výlohu dychtivé obličeje. Osmělili jste se a vstoupili dovnitř. Zvonek nad dveřmi tajemně zacinkal a ohlásil váš příchod.

"Vítejte v našem skromném obchůdku, jen račte dál a prohlédněte si zboží.." Ozval se od pultu tajemný, mystický hlas. Vy poslechnete, několika nesmělými krlčky se přiblížíte k poličkám a roztěkaně zkoumáte, co skrývají.
Něco vás udivuje. Snad to ani není zboží. V tom musí být nějaké čáry. Díváte se sem a tam, žasnete nad výraznými barvami i samotnou prodavačkou.
Tu vás náhle něco zaujme tak, jako nikdy. Hubený prstík namíříte na sklenici podivného tvaru naplněnou snad ještě podivnější tekutinou. "Co je to, kolik to stojí?"
Prodavačka si vás změří zvláštním, zkoumavým pohledem. Potáhne si z cigarety a tajemně praví: "Vzpomínky, drahá, jen vzpomínky a obávám se, že bys na ně neměla.."
Chvíli si ji poraženě prohlížíte. Cítíte se před ní tak nicotní. Všechno je tak zvláštní. Máte kapsy nadité zlaťáky, ale těmi si tu snad ani neplatí. Divné, nanejvýš divné.
Seberete odvahu a opřete se o pult. Tváří v tvář mystické prodavačce. "Je tohle vůbec obchod?"
Ženiny rty se zkroutí do širokého úsměvu. Vyfoukne obláček dýmu.
"Ano, tohle je obchod. Downloadový..!"

Pokud jste došli až sem, musím vás pochválit.
A teď abych vysvětlila věci, které v ukázce řečeny nebyly.
Co prodáváme: různé downloady ze Sims 2
Čím se v obchodě platí: body
Jak získat body: čas od času(no..asi každý den) by se tu objevila soutěžní otázka, první tři by byli bodově ohodnoceni, ale pozor! jejich odpovědi by musely být správné ;)
Čeho se budou týkat otázky: opravdu úplně všeho, něco by mohlo třeba být i o mé osobě- tzn. taková tipovačka :D

Další věc je ceník a nabídka.
Nabídku bych se snažila obměňovat pravidelně co 14 dní. Kolik věcí bude v jedné várce ještě nevím (←Otázka na vás).
Ceník bych vystavila v článku s první nábídkou.
Pokud byste po nějakém downloadu z aktuální kolekce toužili, ale vaše bodové skóre na tom nebylo zrovna nejlíp, můžete pořádat o placené odložení downloadu na 7, 10 nebo 14 dní.

A teď otázky na vás:
Kolik věcí byste si přáli v jedné "kolekci"?
Jaké downloady byste v obchodě uvítali? (nebojte, nehodlám to zavalit historií vlasů od peggy :D)