Listopad 2010

Pouze INKOGNITO!

28. listopadu 2010 v 21:19 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz

Škemráš.. Můžem se hádat celou noc. Kapičky rozlitýho mlíka se spojujou v docela obstojnou symfonii. Pojď, budeme mlátit do dveří. Až z nás vypadnou vzpomínky. Snová realita. Nebo vlastně ne. Je to blbej plán. Jako všechny. Nikdy nevyjdou. Okolní krajinu bičuje moje nemožná aura. Utíkáš jen proto, aby ses mohl vrátit. A co jinak? Nevinné kurzy sebeobrany tě naučily. A všechno je špatně..i když tak nějak hezky.

Ahoj Pó, Lá lá, Tinky Winky a Dipsy!
To jsem zase já. No, jak se mám(já věděla, že se zeptáte)...to se těžko vysvětluje. Z části naprosto úžasně, skvěle.. z té druhé části mizerně, zmateně, blbě...
No, mé nálady a myšlenkové pochody tu ale nerozbíráme, není-liž pravda?
Novinky žádné nejsou, jen že mi na klávesnici k tomu mezerníku začalo stávkovat i e (ti kdo se mnou v nedávné době konverzovali na icq jistě ví :D)...těším se na další díl TI, ale nemůžu ho zatím nafotit. Pořád platí něco jako "STOP STAV", ale nejpozději o Vánočních prázdninách bude, to slibuju..

25.díl°° "Střet zájmů a názorů"

17. listopadu 2010 v 18:13 | TerXi* |  Transparent Immortality

Co se dělo dál?.. Myslím, že se zase dozvíte něco nového. Příběh pokračuje..

Nový design (?)

13. listopadu 2010 v 19:09 | TerXi* |  →Moje kecy


Tak, nový design (ehm ehm,tak jsem to pojmenovala) je na světě. Teď už ho jen nastavit. S tím bude asi trošku problém. To menu nahoře, v záhlaví..No, uvidíme jak to dopadne. Doufám, že se vám líbí, nový už totiž dělat nebudu. (protože jsem shnilá jako obvykle a designy mě co? nebaví!)

Přemýšlím, že bych mohla napsat další část komixového návodu, nebo nějakého z komixů. Dochází mi nápady. Přijímám všechny rady..

Jo, a zítra jedeme do Olympie na nákupy( Juhůů! *skáče po pokoji*) tak snad ještě něco stihnu. Teď jak je to čtvrtletí, máme my školou povinní hrůzostrašné starosti.

Design se ještě nastavuje, všechny podivnosti prozatím ignorujte :)

Nejvyšší svátost, sprosťáku!

12. listopadu 2010 v 15:53 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
A tak se potkáváme, zase.
Stejná pitomost,
jak návrat v čase.

Na rozcestí osudů,
mezi mnou a jí.
Kdo neví kam dál,
ten si pěkně postojí.

A tak jen zírám do tmy
a čekám..
...protože i tak je to hezké divadlo.

Všimli jste si, že se L-T tak trochu změnilo? Není to tu samej komix a download a..obrázek. Divný..nechci psát, že jsem vyrostla už jen proto, že je to kec. Ale i tak. Celý je to tu tak nějak jiný. Asi vás to nudí, ale já už nemám tolik času jako o prázdninách. Ráda bych ale spatlala nový dess. Dopadne to hrozně, ale tenhle už mě vůbec nebaví *ukazuje palec dolů*. Tak uvidíme.. Jo, a ještě další dávná podivných balad/povídek/keců.. abyste neřekli, že jsem se nesnažila :)

Jó, pátek, páteček, jak krásně se dnes máme. A ani nám tu nesněží. Vypadlo z naší počestné soudružky učitelky. Vždycky byla tak trochu na hlavu. Ani nevím jestli v tom dobrém nebo špatném smyslu. Bídák Word mi podtrhal celou obludnou ódu, vystihující moji náladu. Pěkně rudou vlnovkou. Ať si to teda užiju. Hnala bych ho. S ocelovou tyčí. A pak komu dnes hrabe.. Sázím na počítač. Na tebe už nikdy. Nevyznám se v tom. Má to bejt nějakej plán? Co chystáš?
Hlupáku! Jak sis mohl myslet, že na to nepřijdu.
Fajn. Propadám se do práznoty. Chycená ve zlaté kleci, obalená trapnýma konfetama. A všude kolem vládne povodeň. Myslíš, že bych tě vzala k sobě? Že bych tě snad zachránila? Vyčisti si jednou ten svůj namakanej mozek, když už ho teda máš. Aspoň myslím..
Víš, večer se nás snaží obalamutit. No vidíš to?! Lepí svatební oznámení na chodník. Pitomec! A neříkej, že jsem vulgární. Já na rozdíl od tebe nastoupila na odvykačku. Jen se pěkně vydus svou sprostotou a pak přijď. Tvoje omluvy bývaly hezký...

24.díl°° "Mimikry"

7. listopadu 2010 v 20:11 | TerXi* |  Transparent Immortality

Ano! Počítač je zpátky a já s ním. Tento díl už dlouho čekal na napsání. Tak tedy. Jdeme na to..
Jinak..nevím jak moc zmatené to bude, asi spíš hodně. Snažila jsem se vyjádřit hodně skutečností a nevím přesně jak to dopadlo.

Tak se vám vracím

7. listopadu 2010 v 20:02 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Tak se vám vracím, moji drazí. Voláš už od branky.
Docházej mi nápady.
Ty jsi jinej. Pořád něco. Jde to nahoru a pak zas dolů. Schodkovej rozpočet.
Asi si běžím o život.
Zvrácený plastový flašky se třepou na plotech, v rytmu mého běhu.
A ty si myslím, že utíkám před tebou?
Kdepak, to bych neudělala. Ale ty se to stejnak nikdy nedovíš..

Ach ano, je to tak. Jsem tu a celá. I s počítačem. Děkuji za vaši přízeň a za to, že jste sem pořád chodili. Vážím si toho. A teď za chvíli malý bonus- nový dílek TI. Tak si ho užijte. :)


Žádná čest

1. listopadu 2010 v 19:31 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz

A tak jste postávaly před školou, slintajíce nad kolemjdoucími kluky. Cítila jsem se nemísně. Jako vytržená z vlastního světa. Karkulka posazená na tank. Přesně tohle mě napadlo. A měla jsem slintat s váma? Měla jsem si hrát na něco, čím nejsem?
Ne, nemohla bych. Jedna věc je zapírat a druhá teprve lhát. Nechci ani jedno. Radši budou tou blbou... Stejně neuspěju. Něco mi donesly ranní zprávy. Zjistila jsem, že vlastně vůbec nemluvím ráda. S mluvením se ztrácí nevinnost. Většinou..když se snažím něco říct, mnoho lidí mě neposlouchá. Proč bych je měla prosit, proč bych je měla neustále překřikovat? Nikdy nebudu dobrým parťákem. Mám to spočítaný stejně jako léto. Oba jsme dávno pod drnem.. Vždycky budu pindat hloupé nesmysly jen tak ze zvořilosti. Nemohu být milována za to co jsem. 
A ještě jedna věc, mám nové heslo. Mluviti stříbro, psáti zlato.
Dobře dobře, vím, že propadám sentimentalitě..

Takže to by bylo zase něco z mých keců. Teď k něčemu produktivnějšímu.
Počítač už je opravený, jen jeden háček v tom je. Není doma. Musíme pro něj nejdřív zajet a já vážně nemám tušení kdy to bude. Možná v týdnu, možná až o víkendu. Určitě se ozvu. Zatím se mějte. :)