Prosinec 2010

4.díl| Dostaveníčko u mrtvé

30. prosince 2010 v 22:56 | TerXi* |  Sprich!
lowisek-terisek.blog.cz
Opravdu, tohle je nový díl. (Divné, že?) No, snažila jsem se, ale nevím nevím. Už zapomínám jak jsem psávala dřív..

Jak to teda bude s párty

30. prosince 2010 v 22:51 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Huh..no dnes se to nestihlo, jak jste si jistě stačili všimnout. Dnes jsem se totiž věnovala jiným věcem- psala jsem. Povídku, která sotva začala(měla název Provokující stíny, pokud si vzpomínáte), jo, opravdu jsem se dokopala k pokračování. Nevím ale jestli ho dám sem. Mám pocit že se hodí spíš na ART (mé druhé působiště). Dále jsem se také pustila do fejetonu do školy. Pff...to jsou mi věci, dávat úkoly přes prázdniny. Ale k věci. Včera přijela kamarádka, takže jsem ani neměla čas na přípravu. Takže to asi necháme na 2.1. s tím, že to asi nebude tak úplně párty, ale budu se snažit.

Hned teď vám sem dám Sprich!, už se mi ho dál nechce sušit v rozepsaných. Snad alespoň někoho zaujme. :)


Jak se chystá párty?

28. prosince 2010 v 10:42 | TerXi* |  →Moje kecy
3
To je novinka, co? Tak přípravy pokročily.
Ale ano, pokročily. Napsala jsem Sprich! a ani nevíte jak hrozně moc mě to bavilo. A abyste z toho taky něco měli, dávám vám sem fotku- v pořadí třetí. Můžete zatím přemýšlet, co Henrietta říká.
Momentálně pracuju na focení TI, pak bych se ráda vrhla na EiN a pokud mi zbyde čas, přijde i Purple. Nakonec nachystat nějaké aktivity a voila!

Jen ještě vymyslet datum, tedy kdy. Prozatím mám dvě. Protože pochybuju že by tu někdo vysedával na Silvestra, napadlo mě 30.12. a nebo 1.1. Pokud se vám bude chtít, můžete napsat, co by vám vyhovovalo víc.

Vánoce, no jo...

24. prosince 2010 v 15:38 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Nazdárek!
Když už máme ty Vánoce, řekla jsem si, že teda něco přidám. Ráda bych vám popřála veselé, úžasné, krásné, nejlepší Vánoce. Ať pod stromečkem najdete to co chcete a užijete si vánoční (ne)pohodu.
Co se párty týče, pracuju na tom. Včera se mi dokonce povedlo nafotit 4. dílek Sprich! Tak doufám, že toho zvládnu i víc.

Jinak obrázek nahoře jsem vytvořila do ICT- v malování. Není to žádné dílo, ale chtěla jsem tu někdy mít obrázek vlastní tvorby. Tento vánoční článek ukončím novou básničkou. Je to směska nálad, pocitů a myšlenek. Asi se těžko chápe. Ale pro mě význam má. :)

Povídavá

Nehraj to do autu!
Dáváš mi snad na vybranou?

Chyceni v tenatách proklaté fyziky,
zkoušíme cizí jazyky.
Kašli na mé teorie,
užívej si eufórie.

Koukni, měsíc hasne.
To jen tvé oko žasne.
Obloha se kaboní,
mraky nás brzy dohoní.

Mraky? Jaképak mraky?
A vidíš ponorky na nebi, taky?
Ty se mi vysmíváš? Nevěříš snad?
Věřil bych, však není jak hrát.

Pojď, jdeme dál.
Ale kam jdeme? Na něčí candrbál?
Něco hledáme. Pověz co a proč?
Nevím. Vsaďme se raději. Tak tedy, oč?

Opuštěni v křivolakých uličkách,
rozdrobeni v prach.
Tiše stojíme proti sobě,
v této podivné době.

A budoucnosti došla fantazie.
Podívej, i takhle se žije.

Nastal čas to tu trochu oživit

23. prosince 2010 v 11:04 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Rozdávám básně na potkání. Jako vánoční dárky.
Přestaň pindat o temnejch houštinách a nocích bez rána. Oba přece víme, že dnes už se nevrátím. Ne do vlastní postele. Když opominu dřevěný schody, který se propadly, kdykoliv jsem si něco zkoušela, vydřený polibky od pouličních kurev a cynický škleby, který jsme mačkali na výkladní skříně, není to zas tak na hlavu. A když už jsme u toho..chceš taky jednu? Báseň, samozřejmě.

Když už jsou ty prázdniny. Napadlo mě, že by to tu chtělo oživit. Jako doopravdy oživit. Aby se tu něco dělo. Aby tu bylo něco, pro co byste se sem mohli vracet.
Napadlo mě udělat párty. Vánočně-silvestrovskou. Ještě nevím kdy přesně by byla. Ale do programu bych nejspíš zahrnula komixový speciál. Bylo by tu po dlouhé době víc článků než jeden za týden. Co vy na to? Myslíte že by to šlo?
Také by se mohly objevit nějaké soutěže. A dokonce i nějaký download. I když nevím jestli zrovna mé tvorby.

[15.díl]- Ztracená duše

18. prosince 2010 v 13:06 | TerXi* |  →Neverending Dream
zlomový dílek :D, konečně se dozvíte kdo je pozorovatelka

26.díl°° "Tahanice"

11. prosince 2010 v 19:58 | TerXi* |  Transparent Immortality
Sláva, nový díl. Žádná bomba to není, ale aspoň něco.

Tvořím..

11. prosince 2010 v 19:11 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Špína straší v ulicích. Zasedlá ve škvírách mezi parapety. Poslouchej, to jen hlídá světlo. Aby se se svítáním nerozrostlo o kousek dál. Metaztázy černý barvy se ti táhnou pod očima. Hrajeme si na politiky..
Žárovky v lucernách praskají z toho návalu emocí. Chytáme ty střepy jen tak holejma rukama. Podívej, to abysme je mohli brousit o odhalený žíly. A moje oči září rudě. Jak nepovedenej film. Hrajeme si na mučedníky..

Hledáš umění, v hospodě za úsvitem,
bolest teče prázdným bytem.
V proudech.
Stéká po stěnách,
máčí sníh,
kašpárek kolem projíždí na saních.

Vzpomínáš..

Vem si číše,
smutek šlechtí.
Dělám, po čem tvoje oči dychtí.
Zíváš.
V okovech beznaděje.

Vzpomínám..

Odlétám i se všemi náladami,
my dva už nikdy nebudeme sami.
Nedělej závěry.
Lžu a bídně přežívám.

Vzpomínáme..

Tak tahle vypadají tetování na náhrobních kamenech.
Naděje je jako medicína proti kašli,
a v radosti bývá zatlučený smutný vzdech.

Ano, ano, ano. Předtím než mě ukamenujete, vyslechněte zprávu, kterou vám nesu. Už na tom pracuju (tím myslím TI), možná bude ještě dnes. Pokud ne, tak zítra.

Plány a intriky

5. prosince 2010 v 16:07 | TerXi* |  →Moje kecy
1
Zapínáme noční osvětlení. Mozky vymytý hudbou.
Lepenec těl spojených hromadnou lží.  A v tom všem jedeme spolu.
Dvě lebky jak vykřičenej symbol něžnosti. Neseš si je na vlajce. Do náhle válečné vřavy. Stojany z obchodů se táhnou za tebou. Jak různobarevný šiky mrtvejch vojáků. A boku máš stovky svejch milenek. Se kterou chceš zemřít dnes a jakou si necháš na pozítří?

"Ciao!" vykřikuje dívka se slunečními brýlemi a ztřeštěně mává na davy svých fanoušků. "Vážně jste mi chyběli!". Masa lidí se tlačí u svodidel. S reklamovým úsměvem na tváři se hlavní hvězda večera prochází po červeném koberci. A to už přibíhají novináři. "Můžete nám odpovědět na pár otázek?" Za rozhovor s ní by byli schopni týden nejíst. Hvězda velkoryse kývne hlavou.
"Kam jste na tak dlouho dobu zmizela?" Každý si musí někdy odpočinout a načerpat novou energii pro svůj velkolepý návrat.
"Co teď plánujete?" V první řadě bych se ráda opět zabydlela, pak bych začala s organizací Vánočního programu při němž by se měl objevit nový díl komixového speciálu. Ráda bych také pozvedla význam svého působiště.
"Máte už něco připravené?" Ale samozřejmě. *ďábelsky se ušklíbne* Mám 26. díl komixu Transparent Immortality a pokud vás to zajímá, vytiskla jsem pro tento rozhovor i jednu z fotek. *ukazuje na kameru*
"Tak to je nepochybně úžasná zpráva. Můžete prozradit co se bude dít v tomto díle? No..*pohlédne k nebi* Můžu říct jen, že se čtenáři mají ještě na co těšit. Na své menší dovolené se mi povedlo zjistit spoustu zajímavých věcí.

Hvězda se otáčí a v doprovodu dvou urostlých bodyguardů mizí v prosklených dveří nóbl hotelu. Reportéři a kmeramani se okamžitě hrnou za ní. "Můžete nám odpovědět ještě na poslední otázku?" Dvě gorily, střežící bezpečnost celebrity pakují štáb i s kamerami pryč. "Slečna na vás už nemá čas, pánové. Má nabitý program," ukončují ti dva všechny debaty a zavírají dveře hotelu. Teď už se ani nejodvážnější z novinářů neodvažují vniknout dovnitř..