Únor 2011

Restaurace

26. února 2011 v 11:54 | TerXi* |  →Moje kecy

Někdy se přece potřebuješ zabarikádovat v prázdným domě. Na kus řeči se samotou. Zatáhnout závěsy, utopit se v hrnku s čajem.. Nechat se uvěznit stereotypem sentimentu. A ten fádní svět za oknem zapřít. Vybraná společnost dobrejch knih tě těší. (Dobrejch, protože ty špatný přece nečteš.) A že prej patříš k nim na poličku. Povídala slečna Dokonalá než se zase rozplynula. Tak mlhavou a hloupou máš fantazii..


Ale ano jsem to já. Prožila jsem dobrodžuství na moři, prolítla se ve zbrusu novým eroplánu a pak jsme si ještě odskočila do Prahy, abych mohla ty naše úředníky pumpnout o kytky oběd. (A teď tak trochu kecám.)
No ne, nějak jsem to tu zase zanedbala. A tolik se toho stalo.

Možná že je jaro a to předznamenává čas odplevelit pole a zasít znovu. Ráda bych udělala novej design. Jenže..víte, já a moje umění neumění. Závidím vám všem kdo designy umíte. Nejspíš budu muset nenápadně okopírovat něčí výtvor a pak ho sem nacpat. A taky udělat nějakej komix. TI už je přestárlý. Už by mělo končit :D.. Jak to provedu nevím a nechci tu nic slibovat. Mějte se hezky.
A pokud by snad někoho zajímalo kde najde další moje literární počiny, můžete navštívit tuto stránku a nebo toto působiště (ovšem nezaručuji, že pochopíte o co tam jde)

27.díl°° "Bez minulosti, bez budoucnosti"

7. února 2011 v 17:20 | TerXi* |  Transparent Immortality
Jako vždy s reptáním a náříkáním jsem dopsala nový díl. Přeju příjemnou zábavu. :)

Víte co?

4. února 2011 v 17:55 | TerXi* |  →Moje kecy
3
-Kdesi na Islandu prej tryská přiteplenej smích. -Přímo ze země. -Nekecám! Tak vyrážíme na výlet. Pro kapku štěstí do hrnku a košík otřepanejch snů. V nestřežených chvílích nakukuješ maminám pod sukně. Ve dne je ožíráš lichotkami, v noci si je taháš na pokoj. Tvářím se, že už teda byly naměkko a že to nebylo mimo. Jenže bylo. Až si pohraješ, zas přitáhneš zpátky. A já to vždycky beru. To mě na tom nejvíc štve!

Cha! Vaše drahá TerXi* se přemohla.
A nafotila vám TI. Už to bude 27. dílek. (Vážně mi nedošlo, že už je TI tak dlouhé). Napíšu to doufám zítra. Tak se zatím můžete těšit :)- snad bude na co...

Actual: už píšu

Elinor Gerrard, seznamte se

2. února 2011 v 17:32 | TerXi* |  →Moje grafika

lowisek-terisek.blog.cz
Dámy a pánové, představuji vám Elinor Gerrard.
Dívku mnoha tváří a podob.
Dívku bez cti.
TU.

P.S.>> stránka je rozhozená kvůli těmto fotkám, udělala jsem je větší než obvykle, protože mám pocit že se mi povedly.


Velké věci

2. února 2011 v 11:25 | TerXi* |  →Moje kecy
lowisek-terisek.blog.cz
Podřež mi žíly. Sama to nedokážu.
Překroč kaluž krve, kterou nikdy neuklidíš. A pak se zeptej: Proč jsi to udělala?! Pověz mi, že inteligenci měříš na miligramy a že počkáš než chcípnu.. Že mě podržíš za ručičku. A pak podrazíš nohy mýmu sebevědomí. Jen podplať překladač, aby se tvářil, že umíš anglicky. A pošli mi květiny. Tentokrát ti špek neskočím.

Něco je špatně. Ne tak, jako když ztratíte milované náušnice nebo nestihnete poslední autobus. Něco je špatně..uvnitř...ve mně.

Dnes jsem vyrazila na menší okružní jízdu. Čmuchat a slídit k sousedům. Jo, opravdu. Navštívila jsem nějaké z vašich vzkvétajících blogů. Stopy tam nenajdete, všechny jsem je za sebou zametla, ale právě díky těm několika návštěvám(v nenávštěvních hodinách) se něco zlomilo. Přistihla jsem se, že přemýšlím o dávných časech slavných pro Lo-Te-Rii. Přistihla jsem se, že přemýšlím o sims. A došlo mi, že nechci, aby se L-T stalo pouhým otiskem v blogové historii. A že to tu nechci nechat padnout.
Jo, já vím. Jsem nemocná. Ale...

..opravdu s tím chci něco udělat. Chci změnit design a vypravit se do sims. Nafotit komix. Napsat povídku, cokoliv...
Jenže zároveň jsem si uvědomila, že sama sebe přestávám brát vážně. Asi jsem zestárla. Už tomu co si usmyslím nevěřím jako vždycky.

Co se povede, i to co co se nepovede každopádně potkáte právě tady. :)
Na lepší zítřky.
TerX..