O střechách a tak

9. dubna 2011 v 15:34 | TerXi* |  →Moje kecy
Koupu se ve vlastní krvi. A zkouším se vrátit. Povídal jsi o kříži, o tmě, o noci... Lháři! Dlouhé líbačky s noční oblohou už zbyly jen opilcům. A já přece nepiju. (Ta vodka ve skříni nebyla jen náhodou.) Ne, jedu na vlastní drogy. Ožíraná sama sebou. A půlnoc..jen nestydatá děvka. Ten krok, kal v oku, ten výraz, když se přiblíží. Lístky mizí v prachu. Jsem holt dobrá herečka.

(Life is a nightmare!) Dost, že se taky ozveš, drahá. Máme prázdnou ledničku. Sousedka nás na rynku pomluvila. A ostatní jen přikyvovali. (Could you be more obscene?) Jo, máme prázdnou ledničku. Kočky utíkaly s vřískotem. Proč tu nejsi když tě potřebuju?
Ale jo, tak jsem zas napsala nový článek. Proč zlomit srdce jednou, když ho jde rozrýt i vícekrát, že? (Why is everything so hard?) Ale jo. Mám se fajn.
Všude kolem je jaro, jen tady jsme zamrzli u Vánoc. Už nejsem ten nadšenec. Fakt ne. Stárnem.. (Dovolte mi tu trochu nostalgie..) Kdybych se takhle viděla před osmi měsíci dotáhla bych se ke kýblu studené vodu a pořádně si naliskala. Teď už na to nemám. Bývám na sebe docela mírná. To je problém. Jak odstranit zajetý komplexy?
Píšu vlastně články, který nikdo nechápe a pokojně se tomu směju.
...protože člověk potřebuje nějakej důvod, aby se mohl smát.
A jak to tu čtu, přemítám co se to ze mě stalo za tvora? Uskladněn obvykle doma, bez tíživých zlozvyků kouření a alkoholismu, plně se vyhýbající sportům, lačného úspěchu, toužícího po milionech slunečních paprsků...
Ale jo. Pojďme si povídat.

Tohle bude dlouhej článek.
Abych se přiznala..už mě nezajímá kolik lidí to tu uvidí a kolik z nich si to přečte. Blogy o sims slibovaly vždy dobrej byznys. (Ano, tady začíná ta část, kde konečně odhalím kus sentimentu.) Vlastně nejen slibovaly, žádný sliby nebyly nutný. Však víš jak to funguje. Stanovíš si priority. Zeptáš se sám sebe: kde bych se chtěl vidět za pár let?
A někteří se neptali. Někteří prostě holdovali sims v dobrým i zlým. To byl asi můj případ. Chtěla jsem být perzónou zábavního průmyslu. Komixy, downloady, fotky ze hry...jak na běžícím pásu.
Výdej nutný. Dobrák toplist cvakal píchačky. Příchod a odchod. Všechno zapsaný v kartotéce.
A já byla šťastná. To víte. Měla jsem NĚCO. Měla jsem "cool" blog s "husťáckou" návštěvností. A přišly i komixy. Jak ty mě dokázaly vytrhnout. Nebyl den, kdy bych nepřemýšlela, zdalipak nám Izzie skončí s Danem, jestli Chris zlomí Natally srdce a jak nejlíp popsat čičomety... Já vlastně neměla co na práci. Milovala jsem svůj blog, protože... když považujete svůj reálný život za solidně bídný, proč nenašlápnout hvězdnou kariéru někde jinde.
Měli jsme se fajn. (Už vás někoho napadlo, že se tímto loučím?)
Teď už je to zas jiný. Držet při zemi jednu dobu se dlouho nevyplácí. I když co já vím o historii..
No a moje komorní snění šlo i dál. Oplzle jsem se roztahovala po wordu a slovíčkařila. Vlastní kniha...vydám vlastní knihu, bude dobrá? no jistěže bude...špatné knihy přece nepíšu.A když už jsme u toho, ani je nečtu.
Fandila jsem si. A jak.
Jenže ono to vlastně není lehký to psaní. Člověk musí mít co říct. A dělá knihu dobrou knihou? Slovníkem po hlavě, co já vím? (In the perfect world this could never happen.) Když začnu ztrácet nit, už to nemá cenu. Těžce vypocený slova se pak mažou.
Nu což. S knihou počkáme. Ale teď...co teď? Potřebuju nějakej novej cíl. A pak mi došlo, že vlastně žádnej nemám. Vlastně mám jen ty vzdálený. Nevím co nacpat do přítomnosti. A ne, nedostanu se k tomu, že si přeju mít jen hezkýho kluka a partu kamarádek. K tomu mě nikdo nedožene.
Víte, nedávno mi došlo, že jsem bídák toho nejhoršího typu. Uvědomila jsem si to jednoho hezkýho dne na obědě. Všichni ti hadi, kteří se rádi zvou "silnějšími jedinci" se prostě vždycky potřebujou s někým bavit. A kašlou na to jestli je to více či méně falešný. No a já had nejsem. Ne takovej... jsem sólista, soukromník..žádnej týmovej hráč.
A cože to tu dělám teď? (Helemese, možná už se dostává k podstatě článku.)
Kiksnul mi počítač. Po dvacáté a stále znovu. Říkám mu křápe a on mě hnusná můro. I tak se milujeme. Vlastně bych ho nevyměnila. Patříme k sobě. Jak Poirot s Hastingsem. (Dobře, tohle nebylo k tématu.)
Macík povídal, že k patnáctinám možná dostanu notebook. Možná u něj někdy znamená ano...ale jindy to zase říká jen aby se zbavil nudných dotazů. Zda ale v rodině přivítáme nového člena se dozvíme až příště. (To be continued.)
A tak jsem tedy opět horním brlohu skromného žití. Mám tu tři postele a ping-pongovej stůl. A taky dvě prsatky na zdi.. (To ovšem nebyla moje iniciativa, neprahla jsem po tom, aby se ukázaly.)
Jo a co jsem vám chtěla říct...přemýšlela jsem. No, přemýšlela jsem, že se odstěhuju. L-T není na tyhle kecy stavěný. Je to (už ne) slavnej blog v důchodu. (Nebo na mateřské?.. Já vám neříkala, že porodil? Neduživý děcko, metr pětašedesát a divný oči.) Až mi zas opraví starouše, budu hledat něco, čeho bych se mohla chytit. CAT? HENRIETTA?
L-T bude moje rekreační středisko. Výdejna komixů. Trochu zašlá, ale to se spraví. Když budu mít chuť a odstraním rez z hrnku s názvem "styl".
Se svým (jak ráda bych řekla poetickým, ale neví jestli si má troufnout) psaním bych se docela ráda přesunula jinam. Nový začátek. Šťastné konce. S tím na mě nelezte.
Do včereška jsem měla vážně dost hluchý období. Napsat dva řádky mi trvalo věčnost. A když už nepomáhal ani vanilkovej čaj...(Jen ty, já a vítr ve větvích.)
A co mi hrabe? Chtěla bych psát ty svoje pseudo-básně kořeněné pseudo-kořením ze života, které nemám. Proto je tam tolik "pseudování". Psala bych co chtěla, neohlížela se na hlavy(prázdnotu) pod pódiem a měla se fajn..
Než mi kulka projde hlavou..
Rozjedem to, přátelé.
(Těžko říct, zda-li jste mě pochopili nebo jen civíte před sebe...nebo jste sem vůbec nedošli. Rozcestníků bylo po cestě dost. Ve zkratce, na l-t patří ty komixy, ty které chci ještě dodělat. A dál bažím po novém působišti, stránce, která snese co jí přikážu. Takové l-t není. Tomu jsem dala jiný charakter.)
Až něco vytvořím, pošlu vám holuba.
Dnes prostě Terr.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Joy | Web | 9. dubna 2011 v 17:10 | Reagovat

Dala som si zhodnotiť komix. Zhodnotíš mi ho prosím? Rada by som vedela tvoj názor. ;-)

2 Teffy ^^ | 9. dubna 2011 v 17:10 | Reagovat

Jak říkám...skočíme na vlak, zamáváme starým dobrým známým, naposledy se ohlédneme a jdeme žít trochu jinak...Jsme už jiné, né takové jaké jsme bývaly. To je asi život. Možná...

3 TerXi* | Web | 9. dubna 2011 v 17:15 | Reagovat

[2]:- ano, to je život...nemůžem tu věčně sedět jak žáby na pramenu

[1]:- díky za naprosto-mimo-téma komentář :D opravdu mě pobavil
víc než půl roku jsem nic nehodnotila a uprostřed plánů, které popisuju v tomto článku vážně neprahnu po tom znovu začít ;)

4 Neliss "Nellie" Screamers | E-mail | Web | 9. dubna 2011 v 17:27 | Reagovat

Awesome článok. S tou iróniou, s tou ajinou. TerXiovský-awesome článok.
Nové pôsobisko? Nemôžem sa dočkať a budem tam parazitovať, ak bude možnosť. ^^ A na komixy sa tiež teším.

5 Zaffy | Web | 9. dubna 2011 v 22:51 | Reagovat

chápu, dost dobře, taky jsem s tím sekla jak jistě víš s tím, že bych mohla dělat něco užitečného ;)

6 Neexistující | 10. dubna 2011 v 16:22 | Reagovat

Jak jsme to dopadly, Tery?
Ty píšeš psychotický věci, já taky... obě toužíme napsat knihu... a český web zahlcujeme nepotřebnejma článkama o našich životech. A toužíme dosáhnout na ty hvězdy, stát se někým... jít přes mrtvoly.
A když si to člověk čte zpětně, směje se své naivitě.

Život nikdy nebyl tak lehký...

7 otto | 24. ledna 2012 v 13:54 | Reagovat

...kdybych byl býval věděl,že pošleš holuba... :-x

8 Arleneundef | E-mail | 22. července 2017 v 16:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

9 Carolynham | E-mail | 5. srpna 2017 v 14:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

10 Carolynham | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:52 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

11 Avito777unank | E-mail | 15. srpna 2017 v 16:49 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито спб бесплатные
авито киров купить одежду пакетами +для девочки
+как купить пакет объявлений +на авито
авито купить бу
авито нижний бесплатные

12 DorogiKRDKt | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:34 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Горячий Ключ. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Точно в срок

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 (861)241 2345
___________________________
благоустройство ижевск 2015
благоустройство виброплиты
мбу чеховской благоустройство
стандарт качества благоустройство
благоустройство аллеи славы

15 BethanyWcd | E-mail | Web | 25. října 2017 v 17:47 | Reagovat
16 CanadianGuaky | E-mail | Web | 15. března 2018 v 14:55 | Reagovat

Hello There. I discovered your weblog the use of msn. This is a very smartly written article. I will be sure to bookmark it and return to read more of your helpful info. Thanks for the post. I will definitely comeback.
global pharmacy canada
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacy</a>
prescription drug assistance <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacies mail order</a>

17 Canadafouff | E-mail | Web | 15. března 2018 v 20:15 | Reagovat

I absolutely love your website.. Excellent colors & theme. Did you make this amazing site yourself? Please reply back as I'm attempting to create my very own website and want to learn where you got this from or just what the theme is called. Appreciate it!

canadapharmacy
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian discount pharmacies</a>
pharmacy price compare
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canada pharmacies online</a>

18 Michaelnet | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 10:36 | Reagovat

pharmacy canada
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian pharmacies that ship to us</a>
cheap canadian drugs
<a href="http://talahicc.com/">canada pharmacies online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama