→Na téma...

Fotka z Blíženců

2. února 2010 v 18:40 | TerXi*
Takže tohle je fotka z Blíženců. Už je mám nafocené =) ale dnes už je asi nenapíšu, musím se učit :'(. Ale i tak doufá mže se fotka líbila a že vás přivedla na nové myšlenky ohledně B. (omlouvám se za tu nohu :D ale nějak se tam zapustila..)

Momentka z Purple

31. ledna 2010 v 9:48 | TerXi*
Tak jsem zapátrala v archívu a přecijenom jsem jednu momentku vyhrabala.
:D Daphne jak nadšeně zírá na Nathanovu kytku, nebo možná na Nathana samotného :D

Odpovědi na otázky:
otázka od Marťulky:
Jak dlouho fotíš tak na jeden díl?(myslím jak dlouho ti trvá udělat kulisy, dekorace, použít pózovače a také následné upravování do toho taky započítej)

- he, tak to trvá docela dost dlouho *bere si kalkulačku*....je to docela průměrná hodnota, protože někdy stavím hodně kulis, jindy tam zase dám pár keřů a mám hotovo :D takže jeden díl tak zhruba hodina a pár minut =)

Dům do Purple

10. ledna 2010 v 16:28 | TerXi*
Ahoj! Dnes jsem se tu ještě nijak moc neobjevila, co? Tak já vám povím/ukážu proč. Dělala jsem totiž dům do Purple, protože ten minulý zmizel v nenávratnu a já už nevím kde jsem ho stáhla. To že jsem ho dělala já je patrné na první pohled :D,já moc stavět neumím, to už radši vybavuju, ale snažila jsem se a myslím, že až tak moc otřesný není. Možná ho ještě trošku upravím, ale ne nijak radikálně =). Tak, teď když už mám dům, můžu se vrhnout na ten díl. Snad to dnes zvládnu a kdyby ne, tak se nezlobte...máme spoustu učení =(

Pár fotek z ND

13. prosince 2009 v 17:14 | TerXi*
Ahoj! Doufám že se tu najde i pár příznivců komixu Neverending Dream, který nedávno oslavil jubilejní 20. dílek (na nowsims). Pookud vás to zajímá, můžete poodhrnout záclonu do světa tohoto komixu a prohlédnout si tři fotky domů kde se bude konat Viviina párty. Nafocen je pouze jeden pokoj→ kdybych chtěla vyfotit celý dům tak by mi na to nestačil ani jeden mega díl komixu. A čí to je dům? Proč Vivi pořádá párty zrovna tam? A také jak ta párty dopadne? To vše se dozvíte v komixu =)

P.S.>> Dneska byli v plánu Blíženci (na NL vůbec nemám chuť), ale nevím jestli je stihnu napsat, musím se učit..matikubléé!

Chyby v mé rodině :D

3. prosince 2009 v 19:11 | ~Baru
Ahoj =) Tak jsem chvilku zase hrála tu mojí bezdownloadovou rodinku a mám takové 3 dobré fotky :D Jestli je chcete vidět clic na c.článek ;)
Lol,létající mrně xD

Teen u aquaria.

30. listopadu 2009 v 19:12 | ~Baru
Jedna jednou vyfocená fotečka..:D
Přeostřená je schválně,kdyby něco :P =)
Jinak také posílaná na LS :D
~Baru

Moje rodina..

29. listopadu 2009 v 18:35 | ~Baru
Ahojky,tak mám zase o datáč a kolekci víc a musela jsem to hned ozkoušet..bez downů :)
Prostě to je bezdownloadová rodinka,tak prosím myslete na to ;)
A ještěě..jsou to graficky neupravené fotky..!
Tady pár fotek:
Moje rodina :D -> Barbara & Ben xD

Jen tak z nudy :D

21. září 2009 v 20:26 | TerXy*
Dneska jsem přišla ze školy a řekla jsem si, že si zahraju sims :). Zkrátka a dobře měla jsem chuť si zahrát. Dále jsem přemýšlela o novým komixu, který by začal nejspíš po skončení jednoho z komixů co tu už mám. Mám docela dobrej nápad, aspoň já si to myslím :D. Ale nevím s čím nejdřív skoncuju :(. EiN bude brzo končit 1.řada, ale pak zas bude 2., no a NL bude ještě asi taky na dlouho(školní dýza, výlet..)-to jsem vůbec neměla v plánu :D, když ono se to tím tak protáhne. No a o konci Blíženců, to ani nemluvím :D. Tak nevim jak to udělám, ale 4 komixy dělat nebudu, už teď jsem z toho málem zralá na cvokhaus.

Každopádně pokud bych to nějak šikovně promyškovala a vymyslela tak dám vědět. (ale pochybuju že to bude brzké době, leda že bych si s nějakým komixem dala pauzu...)

Tak tady máte nějaký fotky, moc jsem je neupravovala (jelikož jsem líná jako veš, když nejde o komix :))
Zbytek v c.č.

Fotky ze hry aneb holka a její máti

29. dubna 2009 v 19:48 | TerXy*(Lowísek-T)

Dneska jsem vyráběla dessy :D a dokonce jsem fotila Blížence, potom už mě to nebavilo tak jsme si vytvořila jednu rodinu, no a jak to dopadlo?? jukněte sami ↓↓

Dcera(vepředu) a její máti. Jsou docela chudí a právě se přistěhovali do odporného domku.
 
 

Reklama
Reklama